header

Програми

ОСОБИСТИЙ КОНТРАКТ

Якщо ти ще не був в Данії, хочеш отримати безцінний досвід і заробити грошей, тоді цей варіант саме для тебе!

Що собою являє дана програма?

Офіційне, оплачуване стажування за контрактом на 12 місяців, яке також включає данську страховку і візу на 12 місяців.

Графік роботи 8 годин на день із заробітною платою 1500 євро – перших 6 місяців і 1750 євро (2000 євро)- наступних 6 місяців.

Оплачувану відпустку на 4 тижні, та лікарняний 21 день.

Також, фермер забезпечує вас житлом і транспортом: окрема кімната з усіма зручностями в будинку, машина або скутер.

ПАРНИЙ КОНТРАКТ

Бажаєте поїхати на стажування в Данію, але не один?

Завдяки нашій програмі, ви можете поїхати за парним контрактом чи то зі своєю другою половинкою, чи з другом/подругою і т.д.

У вас буде можливість працювати вдвох на одній фермі. З графіком  8 годин/день і з заробітною платою 1500 євро – перші 6 місяців, і 1750 (2000) євро – наступні 6 місяців.

Також фермер забезпечить вас житлом і транспортом. Це може бути окрема кімната, в окремих випадках будинок або квартира.

До того ж, у кожного з вас буде данська страховка, яка діє в Європі, оплачувана відпустка та лікарняні.

ДЛЯ БУВШИХ У ДАНІЇ

Ти вже був у Данії на стажуванні, на фермі? Тоді у тебе є прекрасна можливість відвідати цю країну ще раз, тільки вже не як практикант, а повноцінний працівник.

Офіційно, за контрактом на 12 місяців з данською страховкою, яка діє по всій Європі. Ти зможеш працювати по 8 годин в день і отримувати заробітну плату від 3600 євро/місяць.

Крім цього, є оплачувані відпустка та лікарняне.

РОБОТА ТА ПРАКТИКА
В ДАНІЇ НА ФЕРМАХ

Вам вже більше 30 років і у вас є бажання поїхати в Данію, але студентська програма вже не підходить? Якщо у вас був досвід роботи на фермі і, до того ж, добре володієте англійською мовою, тоді ви потрапили за адресою!

Ми надаємо можливість легально працевлаштуватися в Данії. За більш детальною інформацією звертайтесь до нашого менеджерами, або ж залиште заявку.